27 Temmuz 2015 Pazartesi

Mantolama malzemeleri

Mantolama malzemelerini ne amaçla kullanılır diye soran olmaz ama biz yinede bilmeyenler olabilir diye bu mantolama malzemelerini ve nerelerde kullanıldığını yazalım. Mantolama malzemeleri levhalardan oluşur ve bunlar binalar için yapılmıştır. 

Kartonpiyerler de uygulanan ağır işçilik ve taşıma ve kırılma suya hassas olmaları nedeniyle sadece evlerin iç cephesinde uygulanıyordu. Mimarlardan biri dış cephenin de evlerin içi gibi eşsiz bir görselliğe ulaşmasını istedi ve bunun için çalışmalar yaptı.

Bunun sonucunda ise mantolama levhaları ortaya çıktı. Siz mimarınızı güvenin ve bu işi mimarlara bırakın. Size görseller elbette sunulacaktır ve dış cepheniz i muhteşeme yakın görsele ulaştıracaktır. Size sunulacak olan bu eşsiz ürünler binanıza bir bakanın bir daha bakmasını sağlayacaktır.

Mantolama malzemelerini sadece dış cephelere değil evinizin iç cephesi içinde uygulanabilir hale getirildi. Ses yalıtımı, ısı yalıtımı için eşsiz. Apartman sakinlerini bu konuda uyardınız bilgilendirdiniz, yararlarını anlattınız ama olmadı herkes başka şeyler söyledi sizde bu fikirde yanlız kaldığınız için bu eşsiz fırsatı kaçırdığınızı düşünerek karamsarlığa kapıldınız ama merak etmeyin o zaman sadece eviniz için uygulaya bilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder